Teie tort peaks välja nägema hämmastav ja sobima teie pulmapeo meeleoluga. Veelgi olulisem on see, et see peaks maitsema uskumatult ja jätma teie külalistele kustumatu mälestuse.

Allpool on mõned meie lemmikpulmatortide kujundused, kuid laske kindlasti oma kujutlusvõimel lennata!

Vaadake kindasti läbi meie portfoolio ja menüü. Jagage oma nägemust ja ideid alloleval vormil ning me võtame teiega 1–5 tööpäeva jooksul ühendust.

Pettumuse vältimiseks broneerige oma kuupäev varakult, kuna populaarsed suvised nädalavahetused broneeritakse kiiresti.

Kui olete sellele lehele jõudnud, on see tõenäoliselt sellepärast, et olete hiljuti kihlatud ja plaanite oma pulmi. Palju õnne!

a collage of photos of a wedding cake
a collage of photos of a wedding cake

Kuidas pulmatordi tellimine käib?

1

2

3

Saada päring

Võtke ühendust niipea, kui kuupäev ja umbkaudne külaliste arv on teada.

Võtame ühendust 1-5 tööpäeva jooksul.

Maitsmine ja disain

Soovi korral saate tellida proovitordid maitsmiseks (3 maitset) = 30€.

Kui oleme umbkaudse disaini kokku leppinud, saadame hinnapakkumise. 

Maksmine ja broneering

Kui oleme kõiges kokku leppinud, siis väljastame arve. Pärast arve tasumist on pulmatort 100% broneeritud ning sellepärast enam muretsema ei pea.

Wedding cake in boho style in a manor
Wedding cake in boho style in a manor

Pulmatordi tellimine

Pane paika umbkaudne külaliste arv (ära unusta ka abistavat personali).Kas soovid lisaks pulmatordile ka magusalauda või meeneid külalistele?

Saada meile ka peo asukoht, temaatika, värvitoonid, lilleseadete pildid, kutse stiil. Kas vajad transporti? Kas soovid rentide ka tordialused?

Erinevad võimalused
  • Minitordid külalistele ja lahti lõikamiseks 18cm ⌀ tort. Tordid saab asetada korrusalusele ja kõige ülemisele korrusele tort lõikamiseks. Nii jääb justkui mulje korrustordist. Teine võimalus on külalistele minitordid lauda serveerida ja ise veidi suurem tort lahti lõigata.

  • Valik erineva suurusega torte, mis täiustavad üksteist ning loovad terviku lahenduse. Nt 60 inimese puhul 5 torti, millest keskmine on kõige uhkemalt kaunistatud ja mille saab pruutpaar ise lahti lõigata.

  • Korrustort (kui pulm toimub maksimaalselt 30min sõidu kaugusel Tallinnast, vastasel juhul pannakse tort kokku peokohas ja on vajalik puhas pind peopaiga köögis)

  • Magusalaud- heast ja paremast lookas magusalaud, mis sobib juurde pulmatordile, kui pulmapidu on pikem või hoopis pulmatortide asemel. Sel juhul on laua keskel tort lahtilõikamiseks ja ümber erinevad maiustused, mille seast leiab külaline just endale sobiva.

  • Pakume ka pulmameeneid ehk võimalust külalistele kinkida üksikult või kahekaupa trühvleid/makroone või õnneküpsiseid.

  • Transport Tallinna sees 25€ ja Tallinnast välja rakendub hinnakiri: 1€ km kohta edasi-tagasi arvestatuna

  • Alati on võimalik ka pulmatordid ise, toitlustaja või külalise abil transportida, kui pulm on kaugemal ja transport jääb liiga kalliks. Sel juhul leia usaldusväärne ja rahulik autojuht.